Native speaker

Raz w tygodniu dzieci mają okazję spędzić czas z native speaker’em. Zajęcia te prowadzone są przez rodowitego Brytyjczyka który w trakcie zajęć stara się aby dzieci spontanicznie wykorzystywały umiejętności językowe, jakich nabywają w trakcie codziennych zajęć z wychowawcą anglojęzycznym.

Zajęcia mają na celu:

• rozwijać u dzieci przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu,
  • umacniać pewność siebie w sytuacjach językowych oraz motywację do spontanicznego porozumiewania się w języku angielskim,
  • zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku angielskim poprzez kontakt z native speaker’em,
  • zapewnić dzieciom możliwość zabawy i przebywania podczas zajęć z instruktorem, który został wychowany w kulturze Wielkiej Brytanii.