Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Wycieczka "0" abc

9 października 2013, Autor: Administrator

Brzozówka k/Mińska Mazowieckiego

9 października 2013 dzieci z zerówki szkolnej i przedszkolnej udały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego: "Na KOŃcu wsi". Pogoda była najlepsza z możliwych - ciepła, słoneczna -  w sam raz na jesienny plener. 
Miejsce do którego przyjechaliśmy okazało się niezwykle urokliwe, położone wśród łąk i mieniących się złotymi kolorami drzew. Na miejscu czekały na nas różne atrakcje: przejażdżka na koniu, zwiedzanie gospodarstwa, karmienie świnek wietnamskich i urocze zwierzęta: kozy, owce, kucyki. Ponadto doiliśmy krowę (na szczęście sztuczną), ganialiśmy się w wielkim labiryncie sprytnie zbudowanym ze słomianych ciuków, czyli kostek ze sprasowanej słomy,  braliśmy udział w zawodach sportowych - przeciągaliśmy liny, skakaliśmy w workach, rzucaliśmy gumofilcem. W oczekiwaniu na pieczone kiełbaski z ogniska bawiliśmy się w wielkiej piaskownicy i skakaliśmy na gumowych zwierzakach. Zwiedzaliśmy również prawdziwą jurtę, czyli wielki mongolski namiot. Na pamiątkę otrzymaliśmy własnoręcznie wykonane złote podkowy na szczęście. Mamy nadzieję, że będzie nam dopisywało! 
 
 
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi
Na KOŃcu wsi

Aktualizacja: 12 sierpnia 2018