Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Witamy po wakacjach

1 września 2014, Autor: Administrator

wszystkich naszych podopiecznych

Witamy po wakacjach.

 

W dniu dzisiejszym odbyła się  inauguracja roku szkolnego dla zerówek Przedszkola abc. Po wakacyjnej przerwie przywitaliśmy przejęte dzieci oraz wzruszonych rodziców. Podczas części oficjalnej rodzicom i dzieciom zostały przedstawione nauczycielki, które przez następne 10 miesięcy będą towarzyszyły uczniom w zdobywaniu wiedzy jak i  we wspólnych zabawach. Pani  Dyrektor Agnieszka Nowicka przedstawiła również Panią Annę Sadomską, która od nowego roku szkolnego będzie pełniła funkcję dyrektora przedszkola.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci już w swoich salach zostały  odznaczone pamiątkowymi znaczkami  „super zerówkowicza”. Po tym wydarzeniu uczniowie bardzo dzielnie pożegnali się ze swoimi rodzicami, i w ten sposób rozpoczęła się wyjątkowa przygoda najstarszych zuchów z naszego przedszkola.

Miło również nam powitać dzieci młodsze, które po wakacjach powróciły opalone, uśmiechnięte i stęsknione za kolegami i koleżankami. 

Ufamy, że nadchodzący rok szkolny przyniesie Państwu dużo zadowolenia a dzieciom nowych wyzwań, sukcesów i  radości.

Aktualizacja: 7 kwietnia 2019