Warsztaty Świąteczne

21 listopada 2012, Autor: Administrator

W środę 12 grudnia 2012 r. zapraszamy dzieci z poza naszego przedszkola w wieku 3-5lat wraz z rodzicami na bezpłatne Warsztaty Świąteczne. Nauczyciele przedszkola razem z dziećmi i rodzicami będą robić ozdoby świąteczne między innymi: łańcuchy, bombki na choinkę, Mikołaje oraz kartki świąteczne. Do wykorzystania będą różnego rodzaju materiały plastyczne i artystyczne, tj. kule styropianowe, kolorowy papier, piórka, brokaty, cekiny i inne. Zajęcia odbędą się w Przedszkolu abc w Wesołej przy ul.Wspólnej 35, w godzinach 16:00-18:00. Program warsztatów przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 5 roku życia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez zgłoszenie telefoniczne 022-773-52-04 lub email: biuro@przedszkole-abc.pl. Na zakończenie warsztatów każde dziecko może zabrać do domu wykonane ozdoby. Nasza propozycja to pomysł na plastyczne doświadczenia, na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem i przygotowanie wspólnych ozdób świątecznych do domu.

Aktualizacja: 15 maja 2018