Powitaliśmy 2-latki w abc

3 marca 2014, Autor: Administrator

Grupa „Biedronek”

Dziś pierwszy dzień, w którym Biedroneczki wkroczyły do przedszkolnej krainy zabaw. Plan dnia naszych najmłodszych przedszkolaków pomyślany jest tak, aby dać dzieciom okazję do efektywnej, ciekawej i twórczej zabawy w dwóch językach.  Z naszego doświadczenia wiemy, że w tym wieku  zabawa jest najlepszą metodą wzbogacania doświadczeń i umiejętności w owocnym rozwoju dzieci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z „BIEDRONKOWYM” PROGRAMEM DNIA

8.00– 9.00 MORNING MEETINGS! - schodzenie się dzieci , swobodna aktywność w kącikach zainteresowań zgodnie z potrzebami dzieci  (zabawy indywidualne i zespołowe według potrzeb i zainteresowań dzieci, dowolne i inspirowane rozmowy

9.00 – 9.30 BREAKFAST –czynności przygotowujące do śniadania, śniadanie

9.30 – 11.50 CIRCLE TIME - zajęcia dydaktyczne z całą grupą w języku polskim lub angielskim,  cykliczne zajęcia wynikające z realizacji planu pracy z wykorzystaniem metod:

- umuzykalniająca metoda Gordona,

- j. angielski metodą Helen Doron

-zajęcia dodatkowe – taneczn0-ruchowe, native, j. hiszpański,   pobyt na placu zabaw , spacery, wycieczki

12.00 - 12.30 DINNER – obiad, mycie ząbków, przygotowania do odpoczynku

12.45 -14.50 DREAMLAND – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach kołysanek w baśniowej krainie przytulanek

15.00-15.30 TEA TIME - podwieczorek

15.30-17.30  PLAY TIME ! - swobodne zabawy dzieci, czytanie książek, zabawy i gry,  pobyt na placu zabaw rozchodzenie się dzieci do domu.

Aktualizacja: 11 grudnia 2018