Policjant Borsuk

8 września 2014, Autor: Administrator

odwiedziny Policjantki w abc

Odwiedziny Policjanta Borsuka

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził specjalny gość… Policjant Borsuk odwiedził wszystkie grupy aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze i zasadach ruchu drogowego. Wizycie tej towarzyszyło wiele emocji i podekscytowania.

Policjant Borsuk przedstawił dzieciom również numer alarmowy 112, oraz opowiadał o tym, aby nie ufać obcym osobom, które np. chcą poczęstować dzieci słodyczami.

Uczniowie z naszego przedszkola wykazały się bardzo dużą wiedzą i zaskoczyły policjanta Borsuka swoją otwartością i pewnością siebie.

Była to bardzo ciekawa wizyta i mamy nadzieję, że spotkamy się  z sympatycznym policjantem w niedalekiej przyszłości.

Aktualizacja: 15 maja 2018