Piżama Party

19 stycznia 2013, Autor: Administrator

„Piżama party” (18.01.2013r.)w której wzięły udział grupy: Żabek  i Myszek to wieczorna zabawa na którą dzieci czekały z niecierpliwością.  Rozpoczęła się o godzinie 17.00 pokazem bajki, która wprowadziła dzieci  w wieczorny nastrój. Potem wszyscy przebrani w piżamki, wyposażeni w poduszki  i kocyki  wspólnie wymyślali różne opowieści siedząc po ciemku z latarkami.

Nie zabrakło również zabaw – Żabki i Myszki ścigały się w układaniu wieży z poduszek, rzucały poduszkami do celu, tworzyły własne wzory piżam.  Wszyscy bawili się przy największych dziecięcych muzycznych przebojach,  a prawdziwą atrakcją okazały się „light – sticki” (opaski świecące w ciemności) oraz chusta animacyjna. Nie zabrakło również  poczęstunku: kolorowych kanapeczek, popcornu, pizzy oraz pysznych soczków. Wieczorne szaleństwo zakończyła wielka bitwa na poduszki oraz losowanie upominków. Wszystkie dzieci rozchodziły się do domów we wspaniałych nastrojach, czekając na to, co przyniesie kolejny tydzień w naszym przedszkolu.

Aktualizacja: 11 kwietnia 2019