Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Piżama Party

25 listopada 2016, Autor: Administrator

działo się !!!

W miniony piątkowy wieczór odbyła się naszym przedszkolu wyjątkowa impreza - Andrzejkowa Pidżama Party. Udział brały dwie najstarsze grupy zerówkowe. Obowiązkowy strój - oczywiście piżamy.

Rozpoczęliśmy od obejrzenia bajki .... "Piżamersi". Następnie były tańce, hulańce przeplatane wróżbami oraz poczęstunkiem. Dzieci lały wosk przez klucz i oglądały cienie swoich wróżb prześcigając się w wymyślaniu ich znaczenia, losowały serduszka z imieniem swojego przyszłego męża lub żony oraz przebijały balony skrywające informację o przyszłej karierze zawodowej. Nawet poczęstunek częściowo miał charakter andrzejkowy - w każdym kawałku ciasta ukryte były wróżby. W menu znajdowały się między innym popcorn oraz pizza zrobiona przez Panią Krysię. 
Dzieci naprawdę świetnie się bawiły w rytm skocznej muzyki (częściowo granej na specjalne ich życzenia) a dodatkowy upominek (kolore świecące bransoletki) jeszcze bardziej podniósł atmosferę tego wieczoru.
Ciekawe jak było z zasypianiem później w domu ? :)

CIMG8475
CIMG8476
CIMG8481
CIMG8483
CIMG8487
CIMG8501

Aktualizacja: 19 marca 2019