Nocowanka

24 marca 2017, Autor: Administrator

Aby w oryginalny sposób świętować zmianę pory roku z Zimy na Wiosnę, zerówka abc oraz klasa 0 postanowiły zanocować w przedszkolu. Ekscytacja przed  nocowanką była tak duża, że już tydzień przed planowanym wydarzeniem dzieci odliczały nie tylko dni ale i godziny! Kiedy nadszedł ten dzień już od rana w naszym przedszkolu zaroiło się od śpiworów, poduszek, jasieczków, przytulanek oraz kocyków.  Wieczorem, kiedy wszystkie pozostałe przedszkolaki zostały odebrane przez rodziców zapanowała euforia (przedszkole należy do nas!!!). Aby spożytkować tę energię tuż przed zmrokiem wyszliśmy na przedszkolny plac zabaw. Po wybieganiu nadmiernych emocji dzieci wróciły do przedszkola gdzie czekała na nich pyszna pizza domowej roboty.  Po tym jak każdy z naszych dzielnych przedszkolaków napełnił brzuszek wybraliśmy się na poszukiwanie neonowych bransoletek.

Kolejną atrakcją była dyskoteka! Dzieci szalały do znanych im hitów. Śmiechom i tanecznym pozom  nie było końca. Po tak intensywnym wieczorze, dzieci zaczęły szykować się do spania. Wychowawczynie rozłożyły leżaki a dzieci rozkładały swoje śpiwory i przebierały się w piżamki. Po myciu ząbków rozpoczął się seans filmowy. Niestety nie wszyscy doczekali  końca filmu (chociaż Zwierzogród do nudnych nie należy), zmęczenie wzięło górę i co poniektórzy usnęli już podczas seansu. Noc minęła spokojnie, rano po wczesnej pobudce dzieci zjadły śniadanie i zostały odebrane przez okrutnie stęsknionych i przejętych rodziców J

CIMG8961
CIMG8966