Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Kotki w Stajni Celinów

1 czerwca 2013, Autor: Administrator

Dnia 29.05.2013 roku najmłodsza grupa „Kotków” z naszego przedszkola, z okazji Dnia Dziecka wybrała się na wycieczkę do “Stajni Celinów”. Mieliśmy ogromne szczęście, ponieważ po trzech dniach nieustającego deszczu, dla nas w dzień wycieczki zaświeciło piękne słoneczko. Po fascynującej podróży autokarem na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji między innymi gry i zabawy na świeżym powietrzu- - przeciąganie liny, tor przeszkód ze slalomem, zabawy z chustą animacyjną, które przybliżyły nam zwyczaje i życie na „Dzikim Zachodzie”. Mieliśmy okazję i możliwość zwiedzania stajni, zobaczyliśmy gdzie mieszkają koniki, co jedzą i piją. Najbardziej jednak podobało nam się przejażdżka konna, było to dla wielu z nas nowe i wspaniałe doświadczenie. Wiedzę na temat „Dzikiego Zachodu” utrwaliła nam prelekcja filmu o „Bolku i Lolku na Dzikim Zachodzie”. Na zakończenie urządziliśmy sobie wspólne pieczenie kiełbasek, oraz obserwowaliśmy blask płonącego ogniska, przy którym kiełbaski smakowały pysznie. Każdy z nas przywiózł ze sobą odznakę szeryfa i prace plastyczną – pamiątki ze stajni „Celinów”.

Do przedszkola wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale zarazem szczęśliwi.

Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów
Stajnia Celinów

Aktualizacja: 4 lipca 2018