Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Konkurs piosenki angielskiej

16 kwietnia 2012, Autor: Administrator

W środę 25.04 i w czwartek 26.04 wszystkie chętne dzieci z poszczególnych grup wezmą udział w organizowanym Konkursie Piosenki Polskiej (25) i Angielskiej (26). Nad przebiegiem konkursu piecze objęła Pani Ola z Myszek i Pani Agata z Żabek. Dzieci podzielone zostaną na grupy wiekowe, tzn. Motylki z Pszczółkami, Żabki z Myszkami, a Tygryski z "0" ze szkoły, w jury zasiądą Panie i Pan nauczające języka angielskiego w przedszkolu i w szkole oraz w części polskiej Panie i Pan odpowiedzialne za język polski . Dla Każdego odważnego przewidziany jest drobny upominek, a zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.

Zwycięzcy pięcio-sześcio latki (2)
DSC04837
Zwyciezcy cztero latki (2)
Zwycięzcy trzylatki
Zwycięzcy trzylatki (2)
Zwycięzcy pięcio-sześcio latki
DSC04816
DSC04797
Zwyciezcy cztero latki
DSC04811

Aktualizacja: 17 marca 2019