Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Konkurs piosenki angielskiej

30 kwietnia 2013, Autor: Administrator

W poniedziałek 22. kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs piosenki angielskiej. Dzieci podzielone na trzy grupy wiekowe prezentowały wybrane przez siebie piosenki, których uczyły się w trakcie roku przedszkolnego. Trzeba było wykazać się nie lada odwagą, aby pokonać tremę, wyjść na scenę i przed kolegami, koleżankami i jury zaśpiewać do mikrofonu angielską piosenkę. Wszyscy śmiałkowie otrzymali dyplomy i upominki, a zwycięzcy (których naprawdę trudno było wybrać spośród wielu świetnych występujących) otrzymali nagrody i pozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Wyniki konkursu

trzylatki:

 

  1. Michalinka
  2. Dominik
  3. Ula

 

 

czterolatki:

  1. Blanka
  2. Franio
  3. Jaś

 

 

pięcio-sześciolatki:

  1. Alicja
  2. Łucja
  3. Adaś

 

Aktualizacja: 18 kwietnia 2019