Kiermasz Przedszkola i Szkoły

15 stycznia 2013, Autor: Administrator

W dniu 13 grudnia 2012r w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej i Przedszkolu abc odbył się kiermasz ozdób choinkowych i innych dekoracji świątecznych.

Uczniowie szkoły oraz dzieci z Przedszkola abc zrzeszając swój potencjał twórczy, oczarowali wszystkich przybyłych rodziców oraz bliskich, własnoręczne wykonanym rękodziełem.

Na kiermaszu można było podziwiać oraz kupić wyroby świąteczne takie jak: makaronowe choinki, aniołki z masy solnej, sznurkowe bombki, filcowe ptaszki, drewniane bałwanki,kartki bożonarodzeniowe, kubki i lampiony ze świątecznymi motywami, stroiki a także biżuterię i inne „cudeńka”.

Nie zabrakło też słodkości, które dzieci dekorowały wspólnie z rodzicami.

Wszystko to stworzyło niesamowity klimat i wprawiło nas w świąteczny nastrój.

Zgodnie z przedszkolną tradycją uzyskane pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby naszych podopiecznych oraz na cele charytatywne.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i pomoc w organizacji kiermaszu bożonarodzeniowego.

Aktualizacja: 15 maja 2018