Karnawał 2013

11 lutego 2013, Autor: Administrator

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Dnia 11 lutego 2013r. odbył się w naszym przedszkolu długo wyczekiwany przez dzieci bal. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dlatego już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój, kiedy to przedszkolaki pojawiały się w swoich karnawałowych strojach przepięknie uszytych przez mamy lub wypożyczonych z wypożyczalni. Były tańce, korowody, różne atrakcyjne konkursy, słodki poczęstunek. Atrakcją balu był król i królowa, którzy bawili i rozweselali dzieci. W przerwach między tańcami dzieci jak to na balu częstowały się słodkościami i napojami. Ta ulotna chwila została upamiętniona na zdjęciach podczas sesji fotograficznej. Czekamy z utęsknieniem na kolejny bal.

Aktualizacja: 15 maja 2018