Jedzmy ZDROWO!

27 września 2017, Autor: Administrator

taka ciekawa gra terenowa

Na terenie naszego przedszkola odbyła się gra terenowa pt „Bajkowe odżywianie”. Dzięki wspólnym staraniom naszego zespołu  oraz zaprzyjaźnionym  animatorom z firmy AS Active,  starszaki  mogły uczestniczyć w licznych konkursach i zadaniach, które miały na celu uświadomienie naszym podopiecznym tego dlaczego warto zdrowo się odżywiać i dbać o aktywność fizyczną. Dzieci zostały wprowadzone przez animatorów w świat bajek, które przybliżyły dzieciom zasady zdrowego trybu życia.  Podczas wspólnej zabawy omówiona została również  Nowa Piramida Zdrowia, a efekt końcowy całego przedsięwzięcia był taki, że dzieci zapamiętały wszystkie zasady i przy okazji  aktywnie spędziły czas na powietrzu! A pogoda była cudna! Zobaczcie sami!

Poniżej dostępne są  linki, które przekierują Państwa do strony z zagadkami i konkursami wykorzystanymi podczas gry.

Aktualizacja: 11 grudnia 2018