Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

 

Facebook

Dzień Babci i Dziadka

8 lutego 2017, Autor: Administrator

,

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych uroczystości ,jakie w wieku przedszkolnym przychodzi celebrować dzieciom. W tym roku również zaprosiliśmy naszych kochanych Dziadków i najukochańsze Babcie  do wspólnego świętowania. Każda z grup przygotowała przedstawienie, aby w ten sposób przekazać wszystkie ciepłe uczucia, którymi dzieci darzą swoich dziadków. Wszystkim występom towarzyszyło wiele wzruszeń.

Mieliśmy również zaszczyt gościć niektórych dziadków i babcie na spotkaniach czytelniczych. Wygospodarowali oni kilka chwil, aby przyjść do nas i poczytać dzieciom swoje ulubione bajki. Bardzo za to Wam wszystkim dziękujemy!

                                                                                    

Aktualizacja: 28 lutego 2019